Заказ по телефону:
+38 (048) 771 23 29
+38 (094) 996 63 29

Ваша корзина

Нет покупок

Настойка ПЕТРОВ ХРЕСТ 100 мл

Рекомендованная цена пожертвования:
210,00 грн
Description Напишите первый отзыв

Настойка ПЕТРОВ ХРЕСТ 100 мл

Застосовується для лікування печінки (рак, цироз, гепатит, жировий гепатоз), при безплідді і від асциту. Стимулює роботу серця, печінки і нирок. Також використовується при ожирінні.

Приймати: по 20-30 кап. на 50 мл води 2 рази на день за 30 хв до їди. Поліпшується дію з аконітом, болиголова, прострілом і молочаєм Палласа.

Історія з життя:

post-12150-1297028966Петров Хрест використовується при: захворюваннях печінки (рак, цироз, гепатит, жировий гепатоз і ін.), жовчного міхура (хронічний холецистит, пісок, каміння). У поєднанні з Леспедіціей справляється з асцитом, при цирозі печінки в тандемі з Володушкою. Петров Хрест разом з Коренем Оксамиту Амурського виводить рідину з організму, стимулюючи роботу серця, нирок і печінки. Дивно, але багатьом він допоміг позбутися від ожиріння.

Петров Хрест є рослиною паразитом. Коріння Петрова Хреста мають протипухлинні властивості, завдяки алкилирующим речовин. Петров Хрест входить в пухлинні (ракові) клітини і розбиває ці клітини на шматки, а здорові клітини ці шматочки забирають і будують нові здорові клітини. Тобто Петров Хрест працює на клітинному рівні. Саме рослини паразити містять алкилирующие речовини, до них відносяться: Омела Біла, Вовчок, Очанка, Повилика, Гриб Чага та ін.

Петров Хрест латиною Lathraea squamaria. Рослина паразитує на коренях черемхи, вільхи, ясена, бука, граба, липи. Кореневище, дуже розгалужене з біло-рожевими м'ясистими лусочками, мають хрестоподібне розгалуження. Квіти зібрані в гроновидні пониклі суцвіття. У квітні вони зацвітають і цвітуть 1 раз в 10 років, тобто 10-15 років вони сидять під землею, присмоктавшись до коріння рослин, кореневище сильно розростається. Вага коренів однієї рослини досягає 5 кг, так як є досить рідкісним, зникаючим рослиною.

Читать далее...

Add comment


Security code
Refresh

Поиск по ключевым словам

избыточной вес сахарный диабет гриб веселка противоопухолевые мочеполовая система чай монастырский гинекология онкология лечение печени киста яичников желудочно-кишечный тракт опоясывающий лишай иммунная система сердечно-сосудистые заболевания нервная система монастырские чаи опорно-двигательная система монастырский сбор женский миома матки мастопатия монастырский сбор Фиточай ПЕЧЕНОЧНЫЙ гипертония антигрибковое средство папилломовирусная инфекция чистка печени урология петров крест женский сбор трав противоглистное Настойка КРАСНОЙ ЩЕТКИ укрепление зрения Настойка петров крест нарушение кровообращения дыхательная система мумие Настойка ПОЛЫНИ монастырский чай настойка прополиса гастрит антигельминтный лечение после химиотерапии органы пищеварения заболевание щитовидки общеукрепляющие монастырский чай от гипертонии монастырский чай от диабета солнечный лишай противовирусное панкреатит лечение желудочно кишечного тракта иммуномодулятор цитварное семя кисты в почках бесплодие КОРНЕВОЙ ЖЕНСКИЙ СБОР псориаз камни в почках каменное масло антибактериальное
Яндекс.Метрика